Półki na książki mogą być niewidzialne

niewidoczne półki książkowe 01

Niewidzialne półki na książki od firmy „teebooks”

Wymyślone przez projektanta Mauro Canfori. Pomysł na niewidzialne półki jak i projekt tego jest rzeczywiście bardzo prosty – konsola i półki. Wynik jest imponujący, gdy półka na książki jest wypełniona w całości książki i płytami, zostaje niewidoczna. Takie rozwiązanie może być ciekawe dla nowoczesnych mieszkań, małych pomieszczeń. Z pewnością mogę stwierdzić, że takie półki na książki miały by miejsce w mieszkaniu mojej dziewczyny, gdyż ona uwielbia mnóstwo książek w pokoju

Półki „teebooks” mogą przybierać różne formy, od prostych poziomych i pionowych, do skomplikowanych kształtów geometrycznych. Można nawet umieścić swoje imię na ścianie. Niezależnie od wnętrza, tymi wspaniałymi półkami warto udekorować swój pokój, lub pokój dzienny.

Wspominając wcześniej kształt takich półek jest stosowany zazwyczaj w mieszkaniach z nowoczesnym designem. Im mniejsza powierzchnia mieszkalna,  tym zwiększa się siła oszczędzania przestrzeni. Jednak nie są to rozwiązanie tylko i wyłącznie do oszczędzania przestrzeni, lecz podkreśleniu nowoczesności swojego mieszkania, a więc tak wspaniałe półki na książki można zawiesić u siebie w domu.

2a02 niewidoczne półki książkowe

2a03 niewidoczne półki książkowe 2a04 niewidoczne półki książkowe 2a05 niewidoczne półki książkowe

Zobacz też: